سرآغاز :: سروها، ......... ایستاده می مانند

سروها، ......... ایستاده می مانند

امام خمینی (ره) :قــد دلجـویت انـدر گلشـن حسـن *** یکی سروی است کاندر کاشمر نیست

سروها، ......... ایستاده می مانند

امام خمینی (ره) :قــد دلجـویت انـدر گلشـن حسـن *** یکی سروی است کاندر کاشمر نیست

سروها، ......... ایستاده می مانند

رهبر انقلاب: این را یکی از فوریّتها و اولویّتها بدانید و در درجه‌ی اوّل بروید سراغ پدر و مادرهایی که هستند و همسران شهدا - آن کسانی که همسر داشتند - یا برادران و خواهران؛ آنهایی که برادر و خواهر دارند. از آنها راجع به شهید، راجع به خُلقیّات شهید، راجع به روحیّات شهید بپرسید و اینها را در اختیار نسل جوان بگذارید. 95/7/25

تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
نویسندگان
آخرین نظرات

حق انحصاری نشر و پخش و تمام حقوق مادی و معنوی مربوط به محتوای این سایت ، از جمله کلیه تصاویر و متون موجود، متعلق به دفتر مطالعات  بوده و مشمول حمایت‌های مقرر در قانون  می‌باشد.

تیم سایت سروها از نوجوانان و جوانان ایرانی تشکیل شده است. افراد گروه تنها برای علاقه به مردم و حرفه خود در این سایت فعالیت دارند. د. پروژه  سروها کاملا خصوصی بوده و توسط افراد گروه اداره می شود و زیر نظر هیچ ارگان دولتی قرار ندارد.
هدف پروژه ، فراهم سازی دسترسی آسان به اطلاعات شهدا و خانواده ایشان  میباشد . و همچنان سعی دارد تا اطلاعات مذکور را از دست نابودی حفظ نماید. 

شرایط استفاده که در زیر آمده است برای تمام استفاده کنندگان اعم از بیننده یا مشترک و یا سرویس گیرنده گان از سایت یکسان می باشد. سایتسروها اجازه می‌دهد:
 • برای استفاده‌ شخصی و غیر تجاری، مطالب موجود در این وب سایت (download) شده نمایش داده شوند یا چاپ گردند.
 • به صفحه‌ی نخست (homepage) یا سایر صفحات این پایگاه پیوند (link) برقرار گردد.
 • هرگونه استفاده دیگر از مطالب ارائه شده در این پایگاه نیاز باخذ مجوز خاص دارد .
 • سایر شرایط استفاده:
  • اطلاعات منتشر شده در وب سایت جنبه آموزشی و اطلاع رسانی برای بازدیدکنندگان داشته و مسئولیت استفاده ناصحیح ار اطلاعات منتشر شده به عهده استفاده کننده می باشد.
  • استفاده از تمام توضیحات ، مطالب ، قالب بندی و بطور کلی تمام اطلاعاتی که در این سایت منتشر میشود بدون ذکر نام و لینک وب سایت به عنوان منبع مطالب ، غیر مجاز و ممنوع می باشدکلیه موارد فوق برای هر گونه استفاده دیگر نیاز به اخذ مجوز کتبی از  دارد.
  • تمام مطالب منتشر شده بطور لزوم دارای حق تالیف از سوی وب سایت می باشند و کلیه حقوق آن بطور انحصاری متعلق به می باشد.
  • مطالب ارائه شده در وب سایت  از نظر محتویات ، نحوه و کیفیت استفاده از آن دارای هیچگونه پشتیبانی نمیباشد ، مسئولیت و نحوه استفاده از مطالب منتشر شده به عهده استفاده کننده می باشد.
  • سایت هیچگونه تعهدی نسبت به خسارت مالی احتمالی شما که ناشی از استفاده نادرست از اطلاعات منتشر شده در این رسانه می باشد نخواهد داشت.

عدم مسوولیت

اطلاعات موجود در این پایگاه به منظور اطلاع رسانی تهیه گردیده و جهت ارائه به سایر مراجع قابل استفاده نمیباشد و مسئولیت استفاده از اطلاعات فوق به عهده مشتری / بازدید کننده میباشد. در خصوص پیوند‌هایی (links) که به منظور سهولت در استفاده ارایه شده‌اند نیز، هیچ‌گونه مسوولیتی نسبت به محتوای آنها یا هر پایگاه دیگری که به این پایگاه دسترسی داشته یا متصل باشند، بر عهده قرار نخواهد گرفت.  این حق را برای خود محفوظ می‌دارد تا اطلاعات منتشرشده، زمان انتشار و شیوه‌های مورد استفاده برای تولید اطلاعات را تغییر دهد. همچنین این امکان وجود دارد که انتشار اطلاعات فوق در آینده ادامه پیدا نکند.